a
  • Sahra Haber
  • Gündem
  • 1.100 TL Sosyal Yardım Başvuruları Devam Ediyor! Herkes Başvurabilir

1.100 TL Sosyal Yardım Başvuruları Devam Ediyor! Herkes Başvurabilir

Pandemi destek sosyal yardım parası 1.100 TL için ödemeler ve başvurular devam ediyor! Sosyal yardım parası başvurusu nasıl yapılır, sonuç ve sorgulama, hangi tarihlerde başvuru yapılır? Tüm detayları öğrenerek hemen başvuru yapabilirsiniz

1.100 TL sosyal yardım başvuruları devam ediyor! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine sosyal yardım parası verilmektedir. Pandemi döneminde 1.faz, 2.faz ve 3.faz olarak hesaplara 1.000 TL ve bin yüz lira destek paraları yatırılmıştı. Başvuruda bulunan herkes 1.100 TL devlet yardımından yararlanmıştır. Buna göre 1.100 TL pandemi destek parası bitti mi, başvuruları nasıl yapılır, sonuçlar ve sorgulama hakkında tüm detaylı bilgileri alabilir ve tekrar başvuru yapabilirsiniz.

1.100 TL Pandemi Destek Ön Başvurusu Devam Ediyor

htiyaç sahibi aileler 1.100 TL yardım başvurusunu e-Devlet sistemi üzerinden yapabilir. Söz konusu olan ödemelerin başvuru sonuçları ise henüz netleşmedi. Sonuçlar açıklandığında e-Devlet sayfası üzerinden ”Başvurular Listesi” kısmına tıklayarak 1.100 TL pandemi sosyal yardım başvuru sonuçlarınızı görebilirsiniz.

1.100 TL Sosyal Yardım Başvurusu

Bakan Derya Yanık tarafından e-devlet başvurularında banka hesabı olan veya PTT Kart’ı olan 1,2 milyon haneye 1.100 TL destek ödemelerinin yapıldığı açıklandı.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar, yatıp yatmadığını e-Devlet kapısı üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sayfası üzerinden ”Sosyal Yardım Sorgula” başlığından detayları görebilirle

andemi Destek Ön Başvurusu Nasıl Yapılır?e-Devlet sistemine giriş yaparak sorgulama bölümüne ”Pandemi Desteği Ön Başvurusu” yazınız.

Daha sonra açılan sayfa üzerinden +Yeni Başvuru seçeneğine tıklayın.

Karşınıza yeni başvuru sayfası açılacaktır.

Kişisel olarak gerekli tüm bilgileri doldurarak formu onaylayın.

Pandemi ön başvurunuz kabul edilmiştir.

Pandemi Desteği Başvuru Sonucu Sorgulamae-Devlet sistemi üzerinden giriş yaparak sosyal yardım paranızı sorgulayabilirsiniz.

e-Devlet arama bölümüne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sayfası üzerinden ”Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama” bölümüne giriş yapın.

Daha sonra sorgulama butonuna tıklayın.

Sosyal yardım başvuru sorgulama ekranı karşınıza çıkacaktır.

Buradan başvuru tarihi ve sürecini takip edebilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

BÜYÜK TAARRUZ KURTULUŞ YOLU ANITI’NDA KUTLANDI

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0