a
  • Sahra Haber
  • Genel
  • AK Partili Karatekin’den çöp tepkisi
    ‘Grev bitti hala çöpler sokaklardan taşıyor’’

AK Partili Karatekin’den çöp tepkisi
‘Grev bitti hala çöpler sokaklardan taşıyor’’

AK Parti Çiğli İlçe Başkanı Sedat Kartekin, Çiğli Belediyesi’nde yaşanan ‘Grev’ krizinin ardından, hala çöplerin sokaklardan taşmasına tepki göstererek, ‘’Çiğlili hemşehrilerimizin sağlığı için çöplerin bir an evvel kaldırılması için ne bekleniyor. Grev bitti hala çöpler sokaklardan taşıyor.’’ dedi.

Çiğli Belediyesi’nde yaşanan grevle birlikte, işçiler çöpleri toplamadığı için günlerdir sokaklar çöp dağlarını aratmadığını, sağlık tehditine ve görüntü kirliliğine neden olduğunu belirten AK Parti Çiğli İlçe Başkanı Sedat Karatekin, ‘’İlçemizde Belediye Yönetimi ile işçilerin toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmazlıkla sonuçlanınca, başta çöp olmak üzere belediyecilik hizmetleri durmuştur. 6 gün boyunca çöpler toplanmamış, sokaklarda istenmeyen görüntülere neden olmuştur. Bu süreçte çöpler önce hemşehrilerimizin sağlığına tehdit oluşturmuştur.

Grev bitmesinin ardından 2 gün geçmiştir. Ancak Çiğli sokakları hala çöp dağları ile doludur. Çiğlili hemşehrilerimizin sağlığı için çöplerin bir an evvel kaldırılması için ne bekleniyor? Grev bitti hala çöpler sokaklardan taşıyor. İşine, okuluna, alışverişine gidecek olan hemşehrilerimiz çöplerin arasından geçmek zorunda kalıyor hala. Sokakta oyun oynayan çocuklarımız çöplerle iç içe oyun oynamak zorunda hala! Bu çöpleri kaldırmak için hala neden beklenmektedir? Buradan uyarıyoruz! Acilen bu çöpler kaldırılmalı, halk salığı ile oynanmamalıdır.’’ dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

MENEMEN BELEDİYESİ’NDEN AĞAÇ DİKME SEFERBERLİĞİ – YEMYEŞİL ULUKENT

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0