a

Başkan Karadeniz Öğrenciler’le coştu

Karşıyaka’da Kızılaycılar Kızılay haftasını öğrencilerle kutladı.

29 Ekim -4 Kasım Kızılay haftası nedeniyle Uğur okullarındaki öğrencilerle kutlanan haftaya Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu, Karşıyaka Kızılay Şube Başkanı Kamil Karadeniz, şube yönetim kurulu üyeleri, şube kadın ve gençlik kolları,Sahra Medya İmtiyaz sahibi Nalan Gazezoğlu Karşıyaka Uğur okulları sahibi Murat Kahraman ile Karşıyaka kampüs çalışanları katıldı.

Okulun konferans salonunda yapılan kutlamada geçmişten, günümüze Kızılay ve Karşıyaka Kızılay şubenin faaliyetleri sunumlarla anlatıldı. Kızılay çalışanları ile öğrenciler birlikte oyunlar oynadı.

Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İslamoğlu Karşıyaka Kızılay şubesinin bugüne kadar eğitime çok büyük destekler verdiğini, binlerce öğrenciye kıyafet yardımı yaptığını belirti.

İslamoğlu konuşmasında başta Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz olmak üzere tüm Kızılaycılara teşekkür etti.

Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz de yaptığı konuşmada her yıl kutlanan Kızılay haftasının bu yılki kutlama programında öğrencilerle birlikte kutlama sevincini yaşadıklarını belirterek şunları söyledi. “Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa İslamoğlu başta olmak üzere  ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Kızılay’a verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz. Bugüne kadar binlerce ihtiyaç sahibi öğrencilerimize bağışçılarımız sayesinde giysi ve eğitim araçlarını dağıttık. Öğrencilerimize bağış ve bağışçıları, Kızılay’ın görev ve sorumluluklarını anlattık. Bağışçılarımız sayesinde binlerce ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yüzünü güldürebildikse ne mutlu bize.”

Başta Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, kamu ve özel kurum yöneticileri ile STK yöneticilerinin hafta boyunca şubelerine gelerek haftalarını kutlamaları ve çalışmalarına destek mesajlarına çok sevindiklerine de değinen Karadeniz “Sensiz Olmaz” “Gönüllü Ol” dedi.

Programın sonunda Karşıyaka Kızılay Şube Başkanı Kamil Karadeniz tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu ve Murat Kahraman Kızılay’a yaptıkları katkılar nedeniyle Kızılay Genel Başkanlığı tarafından gönderilen teşekkür belgesi verildi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Kansere Yenik Düşen Kınıklı Doktorun Adı Kınık’ta Yaşatılacak.

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0