a
  • Sahra Haber
  • Genel
  • Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin anneler için şiir okurken gözyaşlarını tutamadı:

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin anneler için şiir okurken gözyaşlarını tutamadı:

GAZİANTEP (AA) – Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Anneler Günü'nü için şiirler okurken duygusallaştı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Fatma Şahin, Botanik Bahçesi Anneler Günü dolayısıyla kamera karşısına geçti. Belediyenin ve kişisel sosyal medya hesapları için hazırlanan videoda, Necip Fazıl Kısakürek'in "Anneciğim", İbrahim Sadri'nin "Hoşçakal Anne", Yavuz Bülent Bakiler'in "Analar" ve Bestami Yazgan'ın "Anne Sen Melek Misin?" isimli şiirlerini orkestra eşliğinde okumaya başladı.

Şiirleri okurken zaman zaman duygusallaşan Şahin, bazı zamanlarda da gözyaşlarına hakim olamadı.

Başkan Şahin, "Annemi kaybettiğimden beri her Anneler Günü özlemim katlanıyor" ifadesini kullandığı videoda, izleyenlerden annelerinin ellerinden kendisi için de öpmelerini istedi.

0 0 0 0 0 0
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İzmir'de semt pazarları, Kovid-19 tedbirlerine uyularak açıldı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0
GENEL Girişimcilik Merkezi’ne iki üniversiteden destek Karşıyaka Belediyesi, farklı alanlarda birçok ortak proje ürettiği Yaşar Üniversitesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ile yeni bir iş birliğine imza attı. Yapılan protokoller doğrultusunda iki üniversite; İzmir’in girişimcilik ekosistemini geliştirmek, kentin sorunlarına girişimciler ile birlikte sürdürülebilir çözümler üretmek, girişimciliğe ilişkin farkındalığı ve yetkinliği artırmak amacıyla Karşıyaka Belediyesi bünyesinde kurulan ‘Karşıyaka Kolektif Girişimcilik Merkezi’ne destek verecek. Yaşar Üniversitesi ve Katip Çelebi Üniversitesi bu doğrultuda; girişimcilik programına başvuran projelerin değerlendirilmesi sürecinde jüri üyeliği desteği sağlanması, programa katılmaya hak kazanan girişimcilere yönelik eğitim ve mentor desteğinin verilmesi, Karşıyaka Kolektif’te verilecek eğitimlerin ve mentorlukların içeriklerinin oluşturulması, Merkez çalışanlarına yönelik hizmet içi eğitimlerin verilmesi ile üniversitenin dijital kütüphanesine Karşıyaka Kolektif’ten erişim sağlanabilmesi gibi konularda katkı sağlayacak.