a

İŞ ADAMI AYDEMİR MUTLU GÜNÜ

2023 İzmir adına ayak izleri…

İzmir bayraklı tanınmış iş adamı gerek eğitimde ,sağlıkta ,organizsyonlarda ve müteahitlikte başarıdan, başarıya imza atan yıllardır binlerce insanı ev sahibi yapan Latif AYDEMİR ilk mürveti biricik kızı Aşkın AYDEMİR ve damadı Emircan DUYAR mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan, İZMİR’li hemşerilerine teşekkürlerini ve minnettarlığını dile getirdi.

Başta Devlet büyüklerim Bekir PAKDEMİRLİ ve Nihat ZEYBEKÇİ’nin çelenkleri davetiye mesajları ve bu mutlu günümde bir çok dostlardan gönderilen çelenk ve mesajlar çok sayıda katılım sağlayan başta hanım efendiler olmak üzere tüm Siyasi,Ticari,Emniyet,Adliye,Maliye ve tüm sivil toplum örgütlerne teşekkürlerini dile getirdi.

Nikah şahitliği yapan, nikah kıyan Bornova belediye başkanı Mustafa İDUĞ Bayraklı belediye başkanı,Serdar SANDAL , İZMİR millet vekili Necip NASIR,Cemal BEKLE ,Cemil ŞEBOY, Adalet ve Kalkınma partisi İZMİR İl Başkanı Kerem Ali SÜREKLİ , TINAZTEPE hastahanesi baş hekim Dr.Gökhan AKBULUT, Hüseyinoğulları düğün salon iş adamı SEDAT BOZKURT , Bengi Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BENGİ, KENT hastahanesi oreratörü Dr. Baran ŞEN ve bir çok siyasi parti il ve ilçe başkanlarına tüm katılım sağlayan yüreği güzel dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım ifadesinde bulundu.

İş adamı Latif AYDEMİR uzun yıllara dayalı dostu, ses sanatçısı Serkan KAYA bir birinden güzel parçalar seslendirerek düğünde tüm konuklara çok özel bir gece yaşattı.Geceye damgasını vuran davul ve zurna eşliğinde Çiğ KÖFTE oldu. İş adamı AYDEMİR şöyle devam etti.

birinci mutluluğum Evladım Aşkın AYDEMİR,ikinci mutluluğum Fatmanur AYDEMİR,Üçüncü Mutluluğum ALLAH nasip ederse 2023 yılında İzmir ve İzmir halkına İz bırakanlardan olacağız söyleminde bulundu.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

6. Ovacık Tarım ve Sakız Koyunu Festivali başlıyor!