a

İSLAMOĞLU’NUN MUTLU GÖZ YAŞLARI

İZMİR’in sevilen yüzü Karşıyaka ilçe Milli Eğitim Müdür’ü Mustafa İSLAMOĞLU ve Karşıyaka Şehit Astsubay Hilmi Öz İlköğretim Okul Müdür’ü Fatma İZMİR’in biricik kızları Elif dünya evine adım attı.

Karşıyaka Vilayetler Evi Hotels’te Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil TUGAY’ın Önder’liğinde nikah’ları kıyıldı. Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali SÜREKLİ nikah şahit’liği yaptı.

Düğüne Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza ÇALIŞIR , İzmir İl Milli Eğitim Müdür’ü Murat Mücahit YENTÜR , Karşıyka İlçe Müftüsü İsa GÜRLER ,İlçe Jandarma Komutanı Ahmet KARAMAN , Kızılay Karşıyaka şube Başkanı Kamil KARADENİZ. Karşıyaka Ak Parti ilçe Başkanı Didem KESELİ ,Karadenizliler Başkanı Ahmet AKYÜZ , SAHRA MEDYA imtiyaz sahibi Nalan GAZEZOĞLU , Şehit Astsubay Hilmi ÖZ İlköğretim okulu tüm personel ve Aile birliği Velileri, bir çok kurum kuruluş, İşadamları ,Bürokratlar, Stk yönetici ve temsilcileri ile çok sayıda davetli katılım sağladı.

Takı ve pasta merasimin’den sonrası Elif ile Murat AĞHAN çift’i sözlerine şöyle devam ettiler. Anlamlı ve mutlu günümüz’de bizleri yalnız bırakmayan desteklerini esirgemeyen Başta Devlet büyüklerimiz olmak üzere Anne Baba’mıza Akraba,dost ve Arkadaşlarımıza yürekten teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Egemen Bağış, gurbette büyüyen Türk çocukları için “okul projesi” başlattı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0