a

İZMİR’İN SEVİLEN YÜZÜ BAŞKAN ÇAKMAK BASIN’I AĞIRLADI

Yaklaşık bir ay önce Türk-İş 3. Bölge Temsilcisi Süleyman Yıldırım’ın yaşamını yitirmesinden sonra göreve getirilen Hayrettin Çakmak  Yönetici olarak bugün İzmir Basının karşısına çıktı.,


Türk-İş Binasında İzmir Basınına kahvaltı veren Türk İş 3 Bölge Temsilcisi Çakmak, İzmir Basının’dan pekiyi aldı.
Çakmak; Yıllarını Türk- İş’e adadığını ve önce işim sonra eşim sloganı yaptığını belirtirken, “bir evde Baba oğul birbirlerine rakip olmuş durumda. Bir evde 2 işsiz olunca hangisini alacağımızı şaşırıyoruz. Önce Babayı mı alalım, yoksa Oğlunu mu kararsız kalıyoruz.” Şeklinde ifade etti. Çakmak İzmir 3. Bölge temsilcisi olarak önce temsilcilikleri dolaştığını ve tanıştığını şimdi de illeri gezdiğini belirtti

Ne tesadüf dür ki, sanki Allah beni sınıyor dedi. Önceki iki başkanın da cenazelerinde bulundum, beraber çalışma fırsatımız da olmuştu. Ben önceleri Metal İş sendikasında görev yaptım o zamanlar dan tanırım rahmetli iki başkanı’da dedi.


Basının karşısına ilk kez bir temsilci olarak çıkarak soruları cevaplayan Çakmak, sorumlu kişi olarak çıkmak çok zormuş fakat hazır bir metni okumaktansa aklıma geleni söylemeyi tercih ettim, o yüzden de biraz zorlansam da büyük bir sınavı geçtiğimi zannediyorum diye konuştu.
Basından bir tek şey istiyorum.” Sadece benim dediklerimi yazın. Asparagas haberle kimseyi kandıramazsınız. Doğruları ve doğru cümlelerle yazın ki İnsanlar okuduklarını anlasınlar. Yalanın kimseye hayrı dokunmaz. “ diyerek sadece gerçekleri yazın dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İZMİR’İN SEVİLEN YÜZÜ BAŞKAN UĞURTAŞ GÜVEN TAZELEDİ.

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0