a

Karşıyaka Cemiyeti Açılışa Akın Etti

Gazeteci Araştırmacı Yazar Cemal Durmaz’ın kızı Uzman Klinik Psikolog Melek Durmaz yeni işyeri ile merhaba dedi.

Karşıyaka Cemiyet Hayatının tanınmış isimlerinden Sahra Medya yönetim Kurulu Başkanı Nalan Gazezoğlu, Vizyon Medya Grup YKB Taner Özgür, Mhp Karşıyaka İlçe Başkanı Akif Yılmaz, Akparti Karşıyaka yönetim kurulu üyesi Gülgün Görgeç, Tüm Uzmanlar ve Emekliler Derneği Ege Bölge başkanı Cevdet Çağlar, Karşıyaka 25 Nolu Aile Hekimliği sağlık personelleri, İyi Parti Karşıyaka Başkan Yardımcısı Bülent Selçuk, genç yazar Erhan Özdemir ve bir çok tanınmış isim açılışta yer alan isim oldu.

Uzman Klinik Psikolog Melek Durmaz açılışta yaptığı konuşmasında;

Bu güzel günde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ederim, ülkece zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu olağanüstü zamanlarda birçok kişinin ruhsal olarak sıkıntıya düşmesi, aile bağlarının yıpranmasını onarmak adına üzerimize ciddi görevler düşmektedir.

Ekonomik kazançtan ziyade onların mutluluğu bizlere başka kapıların açılmasına vesile olacaktır.

TV’ler sizleri aldatmasın!

Son zamanlarda tv ekranlarında bir çok yerde psikolojik diziler ve yayınlar milletimiz tarafından rağbet görse de gerçek yaşam ne yazık ki; trajedi dolu hayatların onarılması zor süreçleri yansıtmaktadır. Bu yüzden onları izleyip örnek almamaları bizlerin de işlerini kolay hale getirecektir, zira sürecin uzaması hem bizim hem hasta için üzücü bir durum olmaktadır diyerek konuşmasını sonlandırdı, fotoğraf çekimlerinin ardından açılış sona erdi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

CHP’li Gruşçu, “AK PARTİ 19 YILDIR, DOĞAYLA HESAPLAŞIYOR”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0