a

KASİAD Süleyman Özsakallı ile devam dedi.

Hedeflerimiz Karşıyaka Sanayici İş Adamları Derneği (KASİAD) Başkanı Süleyman Özsakallı güven tazeledi.

Karşıyaka Belediyesi Çarşı Kültür Merkezi’nde yapılan KASİAD’ın olağan genel kurulunda tek liste ile yapılan seçimde yeniden seçilen Süleyman Özsakallı yeni dönemde hedeflerin de açıkladı.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, KASİAD Onursal Başkanı Osman Avcı, siyasi parti başkan ve temsilcileri ve çok sayıda Karşıyaka’da bulunan STK yönetici ve temsilcilerinin de hazır bulunduğu genel kurulda dönem raporları bütün üyelerin oyları ile onaylandı.

Özsakallı salgının üyelerini çok etkilediği bilincinde olduklarını belirterek şunları söyledi. “Yaklaşık iki yıldır süren salgın üyelerimizi çok kötü etkiledi. Dernek olarak yapabileceklerimiz yapmaya çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Salgından önce iş dünyasına destek eleman konusunda başarılı çalışmalar yaptık. Salgın etkisini yitirdiğinde de bu çalışmalarımıza tekrar başlayacağız. KASİAD yönetimi Kamu ve diğer Sivil Toplum Kuruluşları ile ortaklaşa çok proje ile tekrar farkındalık yaratmaya çalışacağız. KOSGEB ile çalışmalarımızı sürdüreceğizarasında AB ve Kalkınma Ajanslarının açtıkları hibe programları da olacak.”

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Potresti Trasformare un amico in un entusiasta ?

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0