a

Kılıçdaroğlu, ‘Bahçeli kandillerini’ paylaştı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP teşkilatından kendisine gönderilen kandilleri “Bahçeli kandilleri” diye paylaştı. 

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, kendisine gönderilen kandillerin CHP Genel Merkezi’nde biriktirildiğini ve sergileneceğini ifade ederek, şunları söyledi:

“Burası, genel merkezimizdeki makam odamın hemen yanında bulunan küçük kütüphanemiz. 

Biliyorsunuz, elektrik faturalarını ödeyemeyen milyonlar için kendi şahsi faturamı ödememe protestomu başlatmıştım. Amacım ödeyemeyenlerin sesi olabilmektir. Beni, elektriğimi kesmekle tehdit ediyorlar. Donacaksın diyorlar, karanlıkta kalacaksın diyorlar. Bunlar beyhude çabalar. Her şeyi göze alarak yola çıktım. 

Bu arada, Bahçeli, AK Parti sözcülerinden daha ateşli bir beşli çete savunucusu olup çıkıverdi. ‘Halkımız bu faturalarla acı çekiyor’ dedik diye tüm MHP teşkilatlarına kandil göndertti. Bakın gelenlerin hepsi kütüphanemizdeki masada. Koca MHP’yi ne hale getirdi, yazık. Halk acı içinde, Bahçeli beşli çete savunmasında. Bahçeli, beşli çetenin karlarına savunadursun, bu iş nereye kadar gidecekse gitsin. İşte tam oraya kadar gideceğim ve zamlar geri çekilecek. Bu kandillerde hoş bir hatıra olarak müzemizde yerini alacak. Bahçeli kandilleri olarak…”

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

 Başkan Oran; “Bu projeyi eleştirenlerin iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0