a

MHP’den Tire Çıkarması

Lider Bahçeli’den Selam

Osmanağaoğlu: Zilletin Planı Bozuldu

Kalyoncu: MHP Türkiye’nin KalbidirŞahin: Tire’de Saflarımız Sık Başımız Dik!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir il teşkilatı Milletvekilleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe başkan ve yöneticileri ile birlikte Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı Tire Toptepe’de bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Tire İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısında partililere hitap eden MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin İzmir il teşkilatına selam ve başarı dileklerini iletti. Partililer Lider Bahçeli’nin selamını ayakta alkışladı.

Osmanağaoğlu: Planları Bozuldu

“Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi ve ardından yürümekle iftihar ettiğimiz Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin öngörüleri, duruşu ve sergiledikleri tavır Türk milletinin üzerine oyun kuranların oyununu bozmuş ve bozmaya devam etmektedir.” Diyerek sözlerini sürdüren Osmanağaoğlu, Genel Başkan Bahçeli’nin önceliğinde Türkiye’nin çok büyük engelleri aştığını Siyasi ve toplumsal krizlerden medet umanlarının planlarının suya düştüğünü, kavga ve cephe siyasetinde ikbal arayanların ise kendi kazdıkları kuyuya düştüğünü ifade etti.

Zilletin Gerçek Kimliği Ortaya Çıktı

Yaşananların Türkiye’de ve dünyada birçok maskeyi düşürdüğünü de vurgulayan MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu; “Zillet İttifakını oluşturan partilerin ve particiklerin gerçek kimlikleri ifşa olmuştur. Zillet İttifakını ortaya çıkaran gücün hangi mekanizma tarafından yönlendirildiği ortaya çıkmıştır. Cumhur İttifakının güç kaybetmesi için yasadışı örgütlerle hedef birlikteliklerini eylem birlikteliklerine döndürecek kadar gözü dönenlerin kirli ilişkileri, kimlerden medet umdukları, hangi devletin kuklalığına hazır oldukları her gün yeni bir örnekle karşımıza çıkmıştır. Değil Türkiye Cumhuriyeti Devletini; kendi partilerini bile yönetme beceri ve kabiliyetinden uzak olanların Türk milletine verebilecekleri hiçbir şey olmadığı bir kez daha açık olmuştur.” Dedi.

MHP’nin Anayasa Gururu

Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde açıkladığı “100 Yılda 100 Maddelik Anayasa Taslağı” hakkında da konuşan Osmanağaoğlu: “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin 4 Mayıs 2021 tarihinde açıkladığı “Cumhuriyet’in 100. Yılında 100 Maddelik Yeni Anayasa” çalışması bu açıdan çok büyük önem arz etmektedir. Meydanlarda, televizyon ekranlarında, buldukları her fırsatta Anayasa Değişikliğinden bahsedip Türk milletinin önüne hiçbir somut metin koyamayanlara inat Milliyetçi Hareket Partisi 100 Maddelik Anayasa teklifini ana hatlarıyla kamuoyu ile paylaşmıştır. Uzlaşma kültürünün hakim olmasını ve Türk milletinin kültürel değerlerine uygun, devlet gelenekleriyle uyumlu, çağın gereklerini karşılayan Yeni Anayasa İhtiyacına cevap vermeyi milli bir vecibe olarak gören Milliyetçi Hareket Partisinin teklifi hepimizi gururlandırmış, büyük Türk milletini de umutlandırmıştır. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yeni bir Anayasayı büyük Türk milletine kazandırmayı tarihi, tarihi ahlaki ve milli bir sorumluluk olarak gören partimizin anayasa teklifinin Başlangıç kısmında yer alan “Allah’ın lütfu, kardeşlik ruhu ve vatan sevgisiyle varlık bulmuş biz Türk Milleti” düsturu geleceğin Lider Ülke Türkiye’sinin de şifreleri olarak karşımızda durmaktadır.” İfadelerini kullandı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Girişimcilik Merkezi’ne iki üniversiteden destek Karşıyaka Belediyesi, farklı alanlarda birçok ortak proje ürettiği Yaşar Üniversitesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ile yeni bir iş birliğine imza attı. Yapılan protokoller doğrultusunda iki üniversite; İzmir’in girişimcilik ekosistemini geliştirmek, kentin sorunlarına girişimciler ile birlikte sürdürülebilir çözümler üretmek, girişimciliğe ilişkin farkındalığı ve yetkinliği artırmak amacıyla Karşıyaka Belediyesi bünyesinde kurulan ‘Karşıyaka Kolektif Girişimcilik Merkezi’ne destek verecek. Yaşar Üniversitesi ve Katip Çelebi Üniversitesi bu doğrultuda; girişimcilik programına başvuran projelerin değerlendirilmesi sürecinde jüri üyeliği desteği sağlanması, programa katılmaya hak kazanan girişimcilere yönelik eğitim ve mentor desteğinin verilmesi, Karşıyaka Kolektif’te verilecek eğitimlerin ve mentorlukların içeriklerinin oluşturulması, Merkez çalışanlarına yönelik hizmet içi eğitimlerin verilmesi ile üniversitenin dijital kütüphanesine Karşıyaka Kolektif’ten erişim sağlanabilmesi gibi konularda katkı sağlayacak.

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0