a

TEŞEKKÜR KAHVALTISI

BÜYÜK KATILIM

İzmir/Karabağlar ilçesi İyi Parti teşkilat yöneticileri ve üyeleri olan Ahmet Uğur Terzioğlu,Orhan Akmes, Mert Aybey ve arkadaşları tarafından verilen kahvaltıya Vatandaşların ,STK temsilcilerinin ve basın medyanın ilgisi yüksekti. Ahmet Uğur Terzioğlu, sözlerine söyle devam etti.

Demokratik siyaset haklarını kullanırken,eleştirilerinden dolayı ilçe yönetimi tarafından önce tedbirli olarak yönetim kurullarından uzaklaştırılan bu siyasetçiler,ayrıca kesin ihraç istemiyle de İl Disiplin Kuruluna sevk edildiler.

İl Disiplin Kurulu, nihai  kararında bu kişilere ceza vermeyi gerektiren bir durum olmadığına karar verdi. Ve yönetim kurullarında ki  görevlerine geri iade edildiler.

Bu kahvaltıyı,disiplin sürecinde kendilerine moral desteği veren dostlarına, arkadaşlarına ve partililerine verdiklerini söyleyen Ahmet Uğur Terzioğlu; kahvaltıya gösterilen yoğun ilgiden dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

Parti içi demokrasinin işlemesinin partimizin demokrat duruşunu da gösterdiğini söyleyen Ahmet Uğur Terzioğlu; her şeyden önce Cumhuriyet ve kazanımlarına sahip çıkmayı, bunun içinde İyi Parti’de birlik ve beraberliği önemsediklerini söyledi. Kahvaltımız, demokratik mücadelemize güç katmıştır diyen Terzioğlu,olağanüstü veya olağan kongreye kadar çalışmalarımız partimize zarar vermeden sürdürülecektir dedi ve hedefimiz, İyi Parti’nin hem Karabağlar’da hem de Türkiye genelin de iktidara gelmesini sağlamaktır.Bunun için de çok çalışacaklarını dile getirdi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER KAMPI TAMAMLANDI

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0