a

Vatan Parti’sinden PTT işçilerine 100.gün ziyareti

PTT-SEN’e bağlı taşeron işçilerin sendikal hak mücadelesinin 100. gününde Vatan Partisi İzmir İl Başkanlığı heyeti, Bayraklı’da bulunan PTT Başmüdürlüğü önünde direnişlerine devam eden işçilere destek ziyareti gerçekleştirdi. Ellerinde Türk bayraklarıyla alana giren Vatan Partisi heyetini alkışlarla destekleyen işçiler, Anayasal haklarından vazgeçmeyeceklerini bir kez daha vurguladı.

“İŞÇİLER BASKI ALTINDA”


PTT-SEN Genel Başkanı Halit BÜYÜK, yaptığı açıklamada işçilerin direnen görevdaşlarının yanında olmak istedikleri halde patronların baskısından dolayı direnişe katılamadıklarını belirterek, “İşçiler patron korkusundan dolayı bizden yana olamıyorlar. Şirket, Anayasa’nın tüm kanunlarını çiğnedi” dedi.

“VATAN PARTİSİ BİZİ YALNIZ BIRAKMADI”

Vatan Partisi İzmir İl Başkanlığı’na direnişin ilk gününden itibaren işçilere verdiği destekten dolayı teşekkür eden PTT-SEN Genel Başkanı, “Vatan Partisi bizi ilk günden beri hiç yalnız bırakmadı. Devamlı olarak ziyaretimize geliyorlar. Hep
yanımızda olan Vatan Partisi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

“VATANSEVER ÇİZGİDE YÜRÜTÜLEN EYLEMİ DESTEKLİYORUZ”

Ziyarette Vatan Partisi İzmir İl Sekreteri Levent ÖZCİĞER, “Arkadaşlarımız eylemlerini vatansever bir çizgide sürdürüyorlar, devlete zarar verecek herhangi bir hamlede bulunmuyorlar. Meşru zeminde haklı bir talep içerisindeler” dedi. Vatan Partisi olarak işçilerle daima omuz omuza olacaklarını vurgulayan Özciğer, PTT-SEN işçilerinin taleplerinin yerine getirilmesi için yetkililere çağrıda bulundu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu Kahramanmaraş'ta STK temsilcileriyle buluştu

HIZLI YORUM YAP